Zapachy dla kobiety w świecie Avon

Firma avon jest znana między innymi z pachnideł proponowanych kobietom. Wśród nich znaleźć można między innymi wody perfumowane, wody toaletowe a także zapachowe mgiełki do ciała. Jedna z propozycji wody perfumowanej jest Incandessence. Jest to zapach zaliczony do kategorii kwiatowej dla kobiety olśniewającej. Magia i czar tego zapachu to fakt, iż kobieta nim popsikana inaczej pachnie rano, a inaczej wieczorem.

Wraz z upływem dnia zapach rozkwita i zmienia się. Dzieje się tak dzięki nutom orchidei, tulipana a także peonii. Natomiast jeśli chodzi o wodę toaletową to firma avon proponuje między innymi Simply Because dla Niej. Jest to fantastyczna propozycja dla każdej kobiety.

Zapach, który rozkwita bukietem peonii, kwiatów wiśni, liczi i pysznej wanilii. Dodatkowo kusi ceną. I jeszcze chciałam zaprezentować mgiełkę zapachową. Pachnąca mgiełka z serii Avon Naturals Czereśnia i Gałka Muszkatołowa przyda się aby ochłodzić, odświeżyć i umilić każdy dzień. Zapach czereśni pobudza i smakuje, a jednocześnie gałka muszkatołowa dodaje charyzmy i kusi.

One thought on “Zapachy dla kobiety w świecie Avon

  1. Uważam, że firma AVON jest jedyna w Polsce, która jest popularna w każdym mieszkaniu. Gdzie nie byłem to wszędzie damskie kosmetyki firmy AVON. Co do treści artykułu to bardzo ciekawie napisane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *