Zalotne rzęsy

Niestety nie każda z nas może się pochwalić długimi, podkręconymi, pięknymi rzęsami. Jednak z pomocą przychodzi nam zalotka, a jej zalety są wprost nieocenione. Zalotka to mały przyrząd trochę przypominający nożyczki – przez co zwykle intryguje panów, którzy kompletnie nie zdają sobie sprawy, do czego ów przyrząd może służyć. Zalotka jest prosta w użyciu, należy tylko dokładnie przyłożyć ją do oka, tak by nie przyciąć skórki powieki.

Nakładając ją tuż przy nasadzie rzęs możemy ładnie je podnieść, ale gdy ściśniesz je w połowie będą wyglądały jak złamane. Zalotki używamy na czyste, niewytuszowane rzęsy. Używając na uprzednio pomalowane tuszem, możesz je uszkodzić i skruszyć. Jednym ze sposobów podkręcenia rzęs jest owianie zalotki powietrzem suszarki, sprawdzając czy zalotka nie jest zbyt gorąca.

Zawijanie na ciepło daje najlepszy efekt. Zalotkę trzymamy przy oku 15-20 sekund. Potem dokładnie tuszujemy rzęsy. Jednym ze sposobów na bardziej oporne rzęsy będzie używanie odżywki do rzęs, wysuszone nabiorą sprężystości i łatwiej dadzą się podkręcić. Używając zalotki najlepiej jest położyć na stole lusterko, podnieś brodę do góry i spojrzeć w dół.Rzęsy zatuszuj jak najszybciej, by nie zdążyły się wyprostować.

One thought on “Zalotne rzęsy

  1. Coraz więcej nastolatek korzysta z usług profesjonalnych makijażystek oraz kosmetyczek. Jeżeli chodzi o sposób opisany w artykule to nie jestem w stanie ani pozytywnie go ocenić, ani dodać opinii negatywnej. Nie znam się na tym. Jednak artykuł stylistycznie napisany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *