Szybka i bezbolesna depilacja

I oto mowa o miejscu na naszym ciele, z którym tak niechętnie udajemy się do zakładu kosmetycznego celem zrobienia depilacji tego miejsca. Jakby nie było jest to dla nas kobiet trochę krępujące i nie ma się temu co dziwić.
Podobno na rynku pojawił się już krem do depilacji- Revitol krem- podobno jego stosowanie jest całkowicie bezbolesne- nie wiem osobiście jeszcze go nie stosowałam, więc z mojego doświadczenia nie mogę powiedzieć nic na ten temat, ale tak podobno mówią i piszą, że kobieta nie odczuwa bólu podczas depilacji.

Nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych, nie uczula, ani nie podrażnia, ma bardzo delikatne działanie i może być stosowany przez alergików. Krem ten swoją popularność zyskał w Stanach Zjednoczonych, gdzie stosowany jest przez bardzo dużą ilość kobiet, a także i mężczyzn, gdyż jest stosowany również przy twardszym owłosieniu. Ten rodzaj depilacji jest zabiegiem bardzo krótkim, przeznaczonym dla zabieganych i zapracowanych ludzi-gdyż nakłada się go na miejsce, które chcemy wydepilować i po 7 minutach ścieramy ręczniczkiem i razem z kremem odchodzą włoski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *