Sztuczne, ale rzęsy

Sztuczne rzęsy będą dopełnieniem każdego makijażu, nawet dziennego do pracy. Są niezawodne na wszelkich imprezach. Jednak wybierając rzęsy, kieruj się okazją na jakie je zakładasz. Na codzienne okazje sprawdzą się kępki rzęs, które przyczepiamy w kilku miejscach na powiece. Dzięki za wszystko nim pogrubisz i przedłużysz własne rzęsy. Są delikatne więc wyglądają bardzo naturalne i nie dadzą efektu sztucznych rzęs.

Jeżeli jednak wybierasz się na imprezę do wyboru masz całą gamę rzęs – od naturalnych, to jest czarnych, po bardziej ekstrawaganckie – pełne blasku, kolorowe i różnych wielkości. Do przyklejania rzęs bardzo dobry jest klej DUO, dostępny w dwóch kolorach. Biały po nałożeniu ulatnia się stając się przezroczysty i czarny, który wtapia się w rzęsy przez co staje się niewidoczny.

Przyklejone rzęsy trzymają się świetnie i nie ma mowy, aby odpadły. Jednak lepiej zaopatrzyć się w dobry klej, ponieważ ten z opakowania nie ma dobrej trwałości. Usuwanie rzęs jest proste – wystarczy, że przetrzesz oczy wacikiem nasączonym mleczkiem do demakijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *