Na porost włosów

Ludzie, którzy zostali dotknięci problemem wypadania włosów, mogą znaleźć na naszym rynku bardzo dużą ilość produktów na porost włosów. Na każdym kroku jesteśmy zasypywani reklamami, w których promowane są różnego rodzaju środki na porost włosów, które działają nawet błyskawicznie. Reklama reklamą, a rzeczywistość rzeczywistością. Na porost włosów wyróżnia się przeróżne szampony- które odżywiają, wzmacniają i odbudowują zniszczone włosy; preparaty na porost włosów, których ceny znajdują się w różnych przedziałach- są tańsze, ale są i też bardzo drogie preparaty- śmiem twierdzić, że droższe-lepsze, ale jak jest na prawdę, tego niestety nie wiem. Produkty te powodują zatrzymanie procesu łysienia oraz odrost i lepszą „produkcję” włosów.

Wiadomo, aby zauważyć poprawę należy stosować preparaty minimum 3 miesiące, potem odczekać chwilową przerwę i następnie znowu zacząć go aplikować. Wg pewnych danych można wywnioskować, że stosowanie tych produktów w 90% przyniosło zamierzony cel i pozytywny efekt działania. Jest mnóstwo środków do stosowania bezpośrednio na skórę, w miejscach, gdzie pojawiają się ubytki włosowe. Na porost włosów stosuje się również tabletki, które przepisuje tylko i wyłącznie uprawniona do tego osoba, czyli lekarz, który umiejętnie dobierze farmaceutyki do stanu i zaawansowania naszego schorzenia.

Jest to wtedy walka z ubytkami włosów od wewnątrz. Może warto również by się było udać do dietetyczki, która ułoży nam dietę pod kontem naszych włosów, dobierając takie produkty, które zawierają substancje odżywcze przyspieszające porost włosów. Wybierajmy sprawdzone kosmetyki i suplementy, nie dajmy się zwyczajowo naciągnąć, gdyż w reklamie możemy zachwalić produkt nie wiadomo jak bardzo, a w rzeczywistości może to wyglądać całkiem inaczej. Muszę przyznać, ze na rynku jest kilka bardzo skutecznych preparatów do wcierania w miejsca narażone na łysienie; widziałam na własne oczy, jak po kilku tygodniach jego stosowania zaczął on przynosić zamierzone rezultaty; a leczenie tym preparatem polegało na tym, aby wcierać codziennie jedną małą fiolkę we włosy- i tak każdego dnia, a po pewnym czasie zauważyliśmy jakby na głowie było więcej włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *